Zobacz więcej Woski do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Woski do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wosk barwiący Liberon bezbarwny 0,5 kg

Wosk barwiący Liberon bezbarwny 0,5 kg

37,98
/ szt.
75,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wosk barwiący wykorzystasz podczas samodzielnego odnawiania i konserwowania przedmiotów drewnianych. Nakłada się go za pomocą bawełnianej ściereczki lub waty stalowej. Po zabiegu powierzchnię pokrywa powłoka chroniąca przedmiot przed uszkodzeniami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór preparatów do renowacji drewna.

   Cechy i zalety

    Wosk barwiący z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Wykorzystasz go bowiem w czasie samodzielnej renowacji przedmiotów drewnianych – znakomicie sprawdza się na meblach, podłogach, boazeriach oraz schodach. Dzięki niemu możesz konserwować surowiec w skuteczny sposób – po nałożeniu wosku na podłożach powstaje powłoka odporna na uszkodzenia. Po wyschnięciu nie klei się ona i można ją w łatwy sposób wypolerować. Nakładanie wosku jest nieskomplikowane – wystarczy równomiernie wetrzeć preparat w drewno, korzystając z bawełnianej ściereczki lub waty stalowej. Oferowany wosk jest bezbarwny, lecz w naszej ofercie znajdziesz również warianty barwiące w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru.

    • Dzięki zawartości twardego wosku Carnauba powłoka wosku odporna jest na uszkodzenia; Po wypolerowaniu nie klei się; Łatwy do polerowania; Idealny do małych powierzchni

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia2 - 4 godziny
    Metoda aplikacjiSzmatka i wełna stalowa
    KolorBezbarwny
    Kod produktu3282390027028