LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Woski do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Woski do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno czereśnia 15 g
Strzałka w prawo

Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno czereśnia 15 g

19,98
/ szt.
1 332
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wosk do wypełniania ubytków pozwoli Ci na samodzielne odnawianie starych mebli, drzwi i innych drewnianych przedmiotów. Dzięki niemu zamaskujesz pęknięcia, zarysowania i inne uszkodzenia i przywrócisz powierzchniom idealną gładkość. W naszej ofercie znajdziesz wosk w kilku odcieniach i wybierzesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

   Cechy i zalety

    Wosk do wypełniania ubytków przeznaczony jest do naprawiania powierzchni drewnianych, więc doskonale sprawdzi się w każdym przydomowym warsztacie. Dzięki niemu możesz reperować swoje stare meble lub drzwi, przywracając ich powierzchniom idealną gładkość – produkt pozwala bowiem na naprawianie pęknięć i zarysowań w kilka chwil. Korzystanie z wosku jest niezwykle proste, ponieważ wystarczy nim pocierać uszkodzenie wzdłuż włókien jak gumką do mazania. Proces renowacyjny nie wymaga usuwania powłok lakieru czy też wosku, a naprawiony fragment można później wykończyć specjalnym korektorem. W naszej ofercie wosk dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, abyś z łatwością mógł wybrać preparat w odcieniu odpowiadającym barwie Twojego drewna.

    • Eliminuje ubytki oraz rysy
    • Trwały
    • Bardzo łatwy w użyciu

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia3 godziny
    KolorCzereśnia
    Kod produktu5900652270088