LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Woski do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Woski do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno mahoń 15 g
Strzałka w prawo

Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno mahoń 15 g

19,98
/ szt.
1 332
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wosk do wypełniania ubytków idealnie sprawdza się podczas prac renowacyjnych. Dzięki niemu przywrócisz dawną świetność drewnianym meblom oraz elementom stolarki domowej. Produkt umożliwia naprawianie pęknięć, dziur, zarysowań i innych uszkodzeń. Posiada kolor mahoń, lecz w naszej ofercie znajdziesz także wosk w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wosk do wypełniania ubytków z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością. Za pomocą tego preparatu możesz się bowiem podjąć samodzielnej renowacji drewnianych przedmiotów w Twoim mieszkaniu. W związku z tym przywrócisz dawny wygląd ulubionym meblom, drzwiom i innych elementom stolarki domowej. Wosk świetnie sprawdza się w przypadku uzupełnienia rozmaitych pęknięć, otworów, zarysowań i innych uszkodzeń. Nie wymaga przy tym usuwania powłoki lakieru z Twoich przedmiotów – naprawiony fragment możesz wykończyć specjalnym korektorem. Odcień mahoń będzie się pięknie prezentował na drewnie o tej samej barwie, dzięki czemu reperowane miejsca pozostaną niewidoczne. Dostępne są również inne kolory wosku – znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Eliminuje ubytki oraz rysy
    • Trwały
    • Bardzo łatwy w użyciu

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia3 godziny
    KolorMahoń
    Kod produktu5900652270101