Zobacz więcej Woski do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Woski do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno palisander 15 g
Strzałka w prawo

Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno palisander 15 g

19,98
/ szt.
1 332
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wosk do wypełniania ubytków przeznaczony jest do naprawiania uszkodzeń na drewnianych podłożach – skutecznie maskuje wszelkiego rodzaju pęknięcia, zarysowania i otwory. Produkt utrzymany w kolorze palisander pasuje do powierzchni w tym samym odcieniu, więc po odnowieniu przedmiotów pozostaje niewidoczny. W ofercie znajdziesz też wosk w innych barwach.

   Cechy i zalety

    Wosk do wypełniania ubytków z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ przeznaczony jest do renowacji przedmiotów drewnianych. Dzięki niemu przywrócisz starym meblom lub drzwiom ich atrakcyjny wygląd i idealną gładkość – produkt umożliwia bowiem maskowanie pęknięć, zarysowań, otworów oraz innych uszkodzeń. Wosku w kolorze palisander należy używać na podłożach o tym samym odcieniu, aby naprawiane fragmenty pozostawały niezauważalne. Z pewnością zadowoli Cię również łatwy sposób stosowania preparatu – wystarczy nim pocierać ubytki jak gumką do mazania. W naszej ofercie znajdziesz również inne środki przeznaczone do pielęgnacji i renowacji drewna, dzięki czemu zaopatrzysz się w produkty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

    • Eliminuje ubytki oraz rysy
    • Trwały
    • Bardzo łatwy w użyciu

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia3 godziny
    KolorPalisander
    Kod produktu5900652270149