icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Woski do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Woski do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno sosna 15 g
Strzałka w prawo

Wosk do wypełniania ubytków Colorit Drewno sosna 15 g

19,98
/ szt.
1 332
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wosk do wypełniania ubytków wykorzystasz podczas samodzielnego naprawiania i odnawiania mebli, drzwi, ram okiennych i innych elementów wykonanych z drewna. Dzięki niemu pozbędziesz się szpar, dziur i zarysowań, a cały proces będzie niezwykle prosty – wosku używa się bowiem podobnie jak gumki do mazania. Produkt posiada kolor sosna, lecz dostępny jest również w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Wosk do wypełniania ubytków znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie. Dzięki niemu możesz bowiem w łatwy sposób naprawiać drewniane powierzchnie, bez konieczności usuwania warstwy lakieru czy wosku. Produkt pozwala na skuteczne uzupełnianie ubytków, rys i innych uszkodzeń w surowcu – wykończeniem takiej powierzchni może być korektor do zarysowań tej samej marki. Wosk w kolorze sosna najlepiej sprawdzi się na podłożach w podobnym odcieniu – takie rozwiązanie sprawi, że naprawione fragmenty będą na meblach czy drzwiach niewidoczne. Stosowanie produktu jest niezwykle proste – wystarczy użyć wosku jak „gumki”, pocierając nim miejsca uszkodzeń. W naszej ofercie znajdziesz również modele w innych barwach i dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Eliminuje ubytki oraz rysy
    • Trwały
    • Bardzo łatwy w użyciu

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia3 godziny
    KolorSosna
    Kod produktu5900652270026