icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Wózek na drewno kominkowe Blyss Latemar

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wózek na drewno kominkowe Blyss Latemar
238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wózek pozwoli Ci w wygodny sposób przetransportować większą porcję drewna do Twojego paleniska. Dzięki niemu odciążysz swój kręgosłup, chroniąc go przed przeciążeniem. Produkt doskonale sprawdzi się także do przechowywania dużej ilości materiału opałowego w okolicach kominka, co zwiększy wygodę użytkowania. Dodatkowo zyskasz nietuzinkowy element dekoracyjny.

  Cechy i zalety

  Posiadanie kominka w swoim gospodarstwie domowym tworzy niepowtarzalny klimat. Aby dodatkowo uprzyjemnić sobie użytkowanie tego typu paleniska, możesz zaopatrzyć się w wózek, który pomoże Ci w transporcie materiału opałowego. Produkt odciąży Twój kręgosłup – dzięki niemu nie będziesz dźwigał i uchronisz się przed urazami. Wyrób umożliwi Ci także eleganckie przechowywanie materiału w okolicach ognia. Twoje drewno nie będzie leżało na podłodze lub w nieciekawie prezentujących się workach, ale w atrakcyjnym pojemniku. Produkt został wykonany z trwałego materiału, jest zatem odporny na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje, że długo będziesz cieszyć się z jego użytkowania. Kosz został wykończony w estetyczny sposób, sam w sobie może stanowić nietuzinkowy element dekoracji wnętrza. Czarny kolor wyrobu sprawi, że bezproblemowo wkomponujesz go w swoje wnętrze.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu420mm
   Szerokość produktu410mm
   Wysokość produktu810mm
   KolorCzarny
   Kod produktu5052931231737