LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki ściekowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kratki ściekowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wpust kanałowy boczny z rusztowaniem

Wpust kanałowy boczny z rusztowaniem

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wpust kanałowy boczny z rusztowaniem to część systemu sprawnie działającej instalacji sanitarnej. Niezależnie od tego, czy wpust będzie służył w pomieszczeniu o przeznaczeniu gospodarczym czy też w mieszkaniu lub domu – usuwanie nadmiaru wody stanie się zadaniem łatwym. Rusztowanie kratki wykonano z metalu, dzięki czemu jest ono odporne na działanie czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Wpust kanałowy boczny z metalowym rusztowaniem to niezbędny element instalacji sanitarnej. Tego rodzaju rozwiązanie nadaje się do zastosowania zarówno w gospodarstwie domowym, jak i wszędzie tam, gdzie należy zapewnić właściwy poziom odpływu wody z posadzek. Pomieszczenia wyposażone we wpust z łatwością można utrzymać w czystości. Rusztowanie wpustu kanałowego wykonano z nierdzewnego metalu, dzięki czemu jest on trwały i wytrzymały. Kąt prosty nachylenia spadku pozwala na osiągnięcie znacznej przepustowości produktu. Wpust jest łatwy w instalacji i utrzymaniu w czystości podczas eksploatacji – zdejmowana metalowa kratka z łatwością zatrzyma większość ewentualnych zanieczyszczeń, mogących zatkać kanał odpływowy.

    • Obrotowa
    • Metalowy ruszt
    • Łatwy montaż
    • Możliwość regulacji

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903874941477