LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Skoble i wrzeciądze

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Skoble i wrzeciądze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wrzeciądz mosiężny 75 mm

Wrzeciądz mosiężny 75 mm

8,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wrzeciądz przeznaczony jest do zabezpieczania rozmaitych pomieszczeń oraz przedmiotów. Możesz go zamocować zarówno na drzwiach, jak i na wieku skrzyni – aby zyskać maksymalną ochronę swoich przedmiotów, należy uzupełnić go kłódką. Produkt wykonany został z mosiądzu, więc cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Wrzeciądz znajdzie zastosowanie podczas zabezpieczania rozmaitych pomieszczeń, szafek oraz kufrów. Jest to bowiem rodzaj ochrony przystosowany do współpracy z kłódkami. Wrzeciądz składa się z 2 części, które łączy się ze sobą właśnie za pomocą kłódki – takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej, kiedy jeden element przymocujesz na swoich drzwiach, zaś drugi na ościeżnicy. Produkt wykonany został z mosiądzu, czyli materiału wykazującego doskonałe właściwości wytrzymałościowe – nadaje się także do stosowania na świeżym powietrzu. Ponadto utrzymany jest w eleganckim metalicznym kolorze, przez co będzie się świetnie prezentował na drewnianych meblach oraz skrzydłach. Wśród naszego asortymentu znajdziesz wrzeciądze w różnych rozmiarach i dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Prosty montaż
    • Bezawaryjne działanie
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Średnica otworu na kłódkę: 9 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    KolorMosiądz
    Przeznaczeniedo kłódek
    Kod produktu5906711239904