icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Skoble i wrzeciądze

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Skoble i wrzeciądze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wrzeciądz osiowy 140 mm ocynk biały

Wrzeciądz osiowy 140 mm ocynk biały

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Montaż prezentowanego tu wrzeciądza to skuteczny sposób na zabezpieczenie Twojego dobytku. Umieścisz go na drzwiach lub bramie i dzięki temu będziesz mógł zawiesić kłódkę oraz zamknąć wejście od zewnątrz. W efekcie zminimalizujesz ryzyko włamania oraz zyskasz poczucie bezpieczeństwa w swoim własnym domu. Wrzeciądz został wykonany ze stali.

  Cechy i zalety

  Dostępny tu wrzeciądz to element niezbędny do solidnego zamknięcia drzwi lub bramy za pomocą kłódki. Produkt umożliwi Ci zamknięcie wejścia od zewnątrz, a w rezultacie solidne zabezpieczenie swojego dobytku przed włamaniem oraz kradzieżą. Cechą charakterystyczną produktu jest bowiem wytrzymałość, ponieważ do jego wykonania wykorzystano stal. Dzięki temu produkt będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Kolejną jego zaletą jest łatwość montażu, ponieważ produkt wystarczy przytwierdzić do drzwi lub bramy za pomocą śrub. Stosując tego rodzaju produkty w celu zabezpieczenia swojego mienia, zyskasz poczucie bezpieczeństwa i zminimalizujesz ryzyko włamania. W naszej ofercie znajdziesz też inne wrzeciądza, w różnych rozmiarach i kształtach.

  • Prosty montaż
  • Bezawaryjne działanie
  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Otwór na kłódkę 15 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu5906711242089