icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Wspornik belki Simpson 60 x 100 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik belki Simpson 60 x 100 mm
15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik belki Simpson to element konstrukcyjny przeznaczony do zachowania stabilności belek. Produkt zapewnia odpowiednią podporę konstrukcji budowlanej, a także umożliwia zespolenie poszczególnych części z belką. Urządzenie również pozwala na odpowiednie zamocowane belki nad gruntem, chroniąc słup przed czynnikami zewnętrznymi

  Cechy i zalety

  Wspornik belki Simpson to produkt przeznaczony do mocowania belki w konstrukcji budowlanej, zapewniając odpowiednią stabilność poszczególnym elementom. Wspornik Simpson jest mocowany w betonie za pomocą gwoździ pierścieniowych lub wkrętów. Urządzenie również umożliwia pionowe przymocowanie słupa nad gruntem, dzięki czemu chroni belkę przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych – na przykład wilgoci lub wstrząsów. Produkt został wykonany ze stalowej blachy ocynkowanej, która wyróżnia się dużą odpornością na obciążenia oraz na skodliwe działanie wilgoci. Wytrzymały materiał wspornika zapewnia długotrwałe zachowanie wysokiej jakości technicznej, co wpływa na zachowanie stabilności oraz bezpieczeństwa całej konstrukcji.

  • Europejska aprobata techniczna 06/0270, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0272

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu3523140720500