icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik do półki GoodHome Caraway 8 szt.
Strzałka w prawo

Wspornik do półki GoodHome Caraway 8 szt.

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik do półki GoodHome Caraway wykorzystasz podczas prac remontowych w swojej kuchni. Jego zastosowanie sprawi, że poprawi się udźwig półki i będzie ona niezwykle stabilną i silną konstrukcją. Prezentowany element przeznaczony jest do montażu przy szafkach kuchennych. Sprawdź serię produktów Cicely dostępną w asortymencie naszego sklepu internetowego.

  Cechy i zalety

  Wspornik do półki GoodHome Caraway to produkt, który zastosujesz podczas wykańczania Twojej kuchni. Aby spełniał należycie swoje funkcje, umieść go w wywierconych wcześniej otworach o średnicy 5 mm. Dzięki temu cała konstrukcja będzie trzymała się mocno i solidnie. Wymiary wspornika to szer. 8 x gł. 14 mm. Wspornik do półki GoodHome Caraway cechuje się wysoką jakością wykonania. Jego zaletą jest prosty montaż, który będziesz mógł przeprowadzić samodzielnie. Dzięki wspornikom półki będą trzymały się stabilnie i udźwigną ciężar naczyń lub innego typu akcesoriów. Produkt ma 10 lat gwarancji. W ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór produktów wykończeniowo-remontowych oraz akcesoriów. Sprawdź serię Cicely i zadbaj o stylowość i funkcjonalność Twojej kuchni.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaOpakowanie
   Gwarancja producenta10 lat​
   Kod produktu3663602643401

   Pobierz pliki PDF