Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik ławy I stopnia przyścienny brąz połysk

Wspornik ławy I stopnia przyścienny brąz połysk

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik ławy I stopnia przyścienny brąz połysk to praktyczny element konstrukcyjny. Przyda Ci się podczas końcowych prac związanych ze wznoszeniem dachu. Dzięki niemu ława kominiarska będzie bezpieczna w użytkowaniu i utrzymana we właściwej pozycji. Łatwy w montażu wspornik jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wyprodukowany ze stali ocynkowanej wspornik ławy I stopnia przyścienny brąz połysk wyróżnia się doskonałą trwałością. Jest odporny na czynniki atmosferyczne, na które jest wystawiony. Dzięki temu możesz mieć pewność, że konstrukcja nie ulegnie uszkodzeniom mechanicznym lub odkształceniom. Przy pomocy wspornika solidnie przymocujesz ławę kominiarską do muru. W ten sposób uzyskasz podest, który posłuży Ci do poruszania się po połaci dachu. Jest to przydatny element, który umożliwia naprawę usterki lub wykonanie innych czynności. Wspornik ławy I stopnia przyścienny brąz połysk cechuje się łatwym i bezproblemowym montażem. Jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz go do dachówki. Wszystkie opcje produktów znajdują się w naszym sklepie

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)27cm
     Waga (kg)1.15kg
     MateriałStal
     KolorBrązowy
     Głębokość (cm)30cm
     Wysokość (cm)4cm
     Kod produktu5902431500881