LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik ławy I stopnia przyścienny cegła połysk

Wspornik ławy I stopnia przyścienny cegła połysk

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik ławy I stopnia przyścienny cegła połysk kolorystycznie jest dopasowany do dachu, dzięki czemu cała konstrukcja wygląda bardzo spójnie. Przyda Ci się podczas montażu ław kominiarskich. Element został wykonany z ocynkowanego ogniowo płaskownika, co daje gwarancję trwałości. Sprawdź nasz asortyment i skompletuj części potrzebne Ci do wykonania pokrycia dachowego.

   Cechy i zalety

    Kompletujesz akcesoria dekarskie, które posłużą Ci podczas prac budowlanych? W takim razie przyda Ci się wspornik ławy I stopnia przyścienny cegła połysk. Dzięki niemu solidnie przymocujesz ławę kominiarską do konstrukcji muru. Ten prosty w budowie element ma duże znaczenie dla stabilności pokrycia dachowego. Wspornik ławy I stopnia przyścienny cegła połysk pasuje kolorystycznie do koloru dachówki, dzięki czemu całość będzie prezentowała się w estetyczny sposób. Do wykonania wspornika posłużyła stal ocynkowana. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i rdzę. Powierzchnia elementu została pomalowana proszkowo. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych akcesoriów dachowych, które różnią się przeznaczeniem.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)27cm
     Waga (kg)1.15kg
     MateriałStal
     KolorCeglasty
     Głębokość (cm)30cm
     Wysokość (cm)4cm
     Kod produktu5902431500867