Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik ławy I stopnia przyścienny grafit połysk

Wspornik ławy I stopnia przyścienny grafit połysk

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Solidny wspornik ławy I stopnia przyścienny grafit połysk przyda się podczas prac wykończeniowych związanych z budową dachu. Element jest prosty w montażu. Bezpiecznie i trwale podtrzymuje ławę lub stopień, które pełnią funkcję podestu. Dostępny jest w różnych kolorach, dzięki czemu dopasujesz go do stylu pokrycia dachowego.

   Cechy i zalety

    Kompletujesz niezbędne akcesoria dachowe? Wyprodukowany ze stali ocynkowanej wspornik ławy I stopnia przyścienny grafit połysk wyróżnia się trwałością. Jest odporny na uszkodzenia, rdzę i odkształcenia, co ma duże znacznie przy funkcji, którą pełni. Przy pomocy tego wspornika solidnie przytwierdzisz ławę kominiarską lub stopnie konstrukcyjne bezpośrednio do muru. W ten sposób wykonasz solidny podest, z którego dosięgniesz do urządzeń kominiarskich, anteny lub wykonasz ewentualną naprawę. Wspornik ławy I stopnia zamontujesz szybko i sprawnie. Bez trudu połączysz go z innymi elementami dachowymi. Produkty takie jak wsporniki nie tylko różnią się przeznaczeniem i parametrami, ale również kolorystyką. Dzięki temu dopasujesz je do koloru pokrycia dachowego.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)27cm
     Waga (kg)1.15kg
     MateriałStal
     KolorGrafitowy
     Głębokość (cm)30cm
     Wysokość (cm)4cm
     Kod produktu5902431500898