Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik ławy I stopnia uniwersalny brąz połysk

Wspornik ławy I stopnia uniwersalny brąz połysk

19,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Funkcjonalny wspornik ławy I stopnia uniwersalny brąz połysk to istotny element konstrukcyjny. Dzięki niemu przymocujesz inne elementy dachowe. Jest szybki i łatwy w montażu, a do tego utrzymuje ławę lub stopnie konstrukcyjne we właściwej pozycji. Wsporniki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, które będą pasowały do połaci Twojego dachu.

   Cechy i zalety

    Do wykończenia konstrukcji dachu niezbędny jest specjalnie zaprojektowany wspornik ławy I stopnia uniwersalny brąz połysk. W połączeniu z mocownikiem, ławą lub stopniem tworzy solidny podest na połaci dachu. Dzięki niemu możesz wyjść na zewnątrz dachu oraz sprawdzić, co dzieje się z urządzeniami kominiarskimi lub antenowymi. Wspornik ławy I stopnia uniwersalny brąz połysk nadaje się do dachu skośnego. Użyjesz go z pokryciem z blachy płaskiej, trapezowej lub gontu. Do produkcji wspornika została wykorzystana stal ocynkowana. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, rdzę i warunki atmosferyczne. Dzięki temu będzie solidnie utrzymywał ławę lub stopień w odpowiedniej pozycji. Wsporniki mają różne wersje kolorystyczne, co ułatwi Ci ich dopasowanie do koloru Twojej połaci dachu.

    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)17cm
    Waga (kg)0.92kg
    MateriałStal
    KolorBrązowy
    Głębokość (cm)26cm
    Wysokość (cm)4cm
    Kod produktu5902431500386