icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik metalowy Form Ultim 250 x 300 mm biały
Strzałka w prawo

Wspornik metalowy Form Ultim 250 x 300 mm biały

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jak prawidłowo zamocować półkę? To proste – wystarczy zastosować oferowany wspornik, który przeznaczony jest do podtrzymywania konstrukcji. Będzie idealnie spełniać swoje zadanie przez długi czas, gdyż wykonany został ze stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Posiada biały kolor, dlatego będzie estetycznie wyglądał przy jasnym meblu.

  Cechy i zalety

  Twoja półka nie jest już tak stabilna, jak dawniej? Obawiasz się, że przechowywanie na niej przedmiotów codziennego użytku może doprowadzić do zerwania się konstrukcji? Wymień stare mocowanie na prezentowany wspornik – ta część przeznaczona jest do prawidłowego podtrzymywania mebla. Charakteryzuje się znakomitą żywotnością, ponieważ wyprodukowana została ze stali – jest odporna na wyginanie się i pękanie. Model posiadający biały kolor zaleca się zastosować przy półce o takiej samej lub podobnej barwie, co pomoże utrzymać spójną aranżację wnętrza. Planujesz własnoręczny montaż szafy? Chcesz, aby jej konstrukcja przez długi czas zachowała nieskazitelny stan? Koniecznie wykorzystaj oferowany wspornik. W naszej ofercie znajdziesz modele posiadające różne wymiary oraz kolory.

   Specyfikacja techniczna

   Wysokość produktu300mm
   Szerokość produktu30mm
   Maksymalne obciążenie100kg
   SeriaUltim
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorBiały
   Grupa kolorystycznaBiały
   Kod produktu3663602765059