icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik metalowy Form Ultim 250 x 300 mm szary
Strzałka w prawo

Wspornik metalowy Form Ultim 250 x 300 mm szary

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Planujesz montaż półki? Zaopatrz się w oferowany wspornik pozwalający na prawidłowe zamocowanie przedmiotu. Element wyprodukowany został ze stali, czemu zawdzięcza się jego odporność na zniekształcenia – będzie znakomicie podtrzymywał całą konstrukcję przez długi czas. Utrzymany w szarym kolorze idealnie nadaje się do skompletowania z szafką o takiej samej barwie.

  Cechy i zalety

  Martwisz się, że Twoja półka nie będzie wystarczająco solidna, aby możliwe było bezpieczne przechowywanie na niej przedmiotów codziennego użytku? Zamocuj ją za pomocą prezentowanego wspornika, czyli części przeznaczonej do stabilnego podtrzymywania konstrukcji – element przyda się podczas wyposażania większości mieszkań. Charakteryzuje się doskonałą żywotnością, gdyż stworzony został ze stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymany w szarym kolorze będzie estetycznie prezentował się w zestawieniu z meblami o podobnej barwie – dzięki temu z łatwością zachowasz spójną aranżację pokoju. Właśnie wyposażasz mieszkanie, biuro lub sklep i szukasz elementów pozwalających na solidny montaż półek? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wypróbowania praktycznego wspornika!

   Specyfikacja techniczna

   Wysokość produktu300mm
   Szerokość produktu30mm
   Maksymalne obciążenie100kg
   SeriaUltim
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorSzary
   Grupa kolorystycznaSzary
   Kod produktu3663602765073