Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik słupa Simpson PL 140 x 60 mm

Wspornik słupa Simpson PL 140 x 60 mm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik typu PL stanowi podporę słupów, dzięki którym zbudujesz altankę, płot, garaż oraz inne konstrukcje zewnętrznego użytku. Do jego produkcji użyto odpornej na korodowanie stali, co nadaje wspornikowi wysokiej wytrzymałości. Dzięki jego wykorzystaniu zapewnisz swoim użytkowym konstrukcjom prawidłową, stabilną budowę.

   Cechy i zalety

    Wspornik typu PL przeznaczony jest do podpierania słupów, które stanowią element przydomowych konstrukcji – ogrodzeń, garaży, altanek. Produkt posiada przekrój rurowy, który świadczy o dużej sztywności elementu, co ułatwia jego precyzyjne zatopienie w betonie. Do produkcji podstawy wykorzystano stal ocynkowaną – trwały materiał o właściwościach antykorozyjnych, który zapewnia produktowi wysoką ochronę i jednocześnie wpływa na długotrwałą stabilność słupa. Wspornik wykorzystasz do przymocowania drewnianych elementów – prawidłowy montaż wykonasz przy użyciu gwoździ pierścieniowych oraz wkrętów ciesielskich. W naszym bogatym asortymencie posiadamy różne typy wsporników, co ułatwi Ci wybór właściwego produktu do pracy.

     Specyfikacja techniczna

     NormaAT-15-8131/2012
     MateriałStal
     MarkaSimpson
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5901549376296