Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik słupa Simpson Strong-Tie 90 x 60 x 97 cm
Strzałka w prawo

Wspornik słupa Simpson Strong-Tie 90 x 60 x 97 cm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wspornika słupa pozwoli Ci na stworzenie stabilnej konstrukcji. Montując na nim drewniany słup, nadasz mu pionową pozycję, jak również zapobiegniesz jego przewróceniu, np. pod wpływem silnego wiatru. Element wykonano z trwałego metalu, który nie koroduje ani nie odkształca się pod wpływem ciężaru, co pozwala na używanie go w wilgotnym otoczeniu.

   Cechy i zalety

    Oferowana w tym miejscu nasada umożliwi Ci stałe odprowadzanie spalin z przewodów kominowych za pomocą wiatru. Produkt świetnie sprawdzi się w miejscu, gdzie podmuchy są częste i silne – dzięki nim zostanie napędzona specjalna, poruszająca się w jedną stronę turbina, która w efektywny sposób wspomoże ciąg kominowy. Tak działający system sprawi, że skutecznie odprowadzisz spaliny nawet w przypadku nieustabilizowanego ciągu. Podstawa nasady została wykonana z blachy ocynkowanej, a turbina z blachy aluminiowej – zastosowanie tych materiałów gwarantuje, że całość jest niezwykle wytrzymała i odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, śnieg lub deszcz. Tworzywo wybrane do produkcji pozwala na pracę urządzenia w wysokich temperaturach – nie zniszczy się wskutek ich oddziaływania.

     Specyfikacja techniczna

     NormaAT-15-8131/2012
     MateriałStal
     MarkaSimpson
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5901549376265