Zobacz więcej Wstawki kalibrowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wstawki kalibrowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wstawka kalibrowa ETI VD 16 A

Wstawka kalibrowa ETI VD 16 A

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka przydaje się w czasie tworzenia instalacji elektrycznych, gdyż umożliwia kalibrowanie wkładek topikowych, zapewniając bezpieczne działanie całej konstrukcji. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z porcelany. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb.

   Cechy i zalety

    Wkładka kalibrowa stosowana jest w czasie wykonywania instalacji elektrycznych, gdyż przeznaczona jest do zamocowania przy gnieździe bezpiecznikowym. Umożliwia zabezpieczanie urządzeń oraz instalacji elektrycznych przed uszkodzeniami, zapewniając im długotrwałą żywotność. Produkt będzie idealnie pełnił swoją funkcję przez długi czas, ponieważ powstał z porcelany. Wkładka wykorzystywana w czasie kalibracji wkładek topikowych gwarantuje bezpieczne funkcjonowanie instalacji elektroenergetycznej przez długi czas. Możesz zastosować ją samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tego typu pracach. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje wkładek, więc wybierzesz model adekwatnie do własnych wymagań.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu18mm
     Średnica produktu12mm
     Prąd znamionowy16A
     Kod produktu5904722905542