Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wtyki i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Wtyki i adaptery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wtyczka-gniazdo PCE 2P+Z 16 A biała

Wtyczka-gniazdo PCE 2P+Z 16 A biała

12,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wtyczka-gniazdo biała umożliwi Ci jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń. Produkt ma klasę szczelności IP20, która pozwala na stosowanie go na przykład w pokoju dziennym lub sypialnym. Model został wykonany z tworzywa sztucznego, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Biały kolor wtyczki dopasujesz do wystroju pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Wtyczka-gniazdo PCE 2P+Z 16 A biała przyda Ci się, jeśli masz za mało źródeł prądu w domu. Produkt został skonstruowany w taki sposób, żeby podłączyć do niego dwa urządzenia. Model wykorzystasz w sypialni. Dzięki niemu podłączysz jednocześnie lampkę nocną oraz ładowarkę do telefonu. Wykorzystanie przedłużacza nie będzie konieczne. Wtyczka-gniazdo biała sprawdzi się również w pokoju dziennym. Produkt ma poziom ochrony IP20. Ta klasa szczelności oznacza, że model jest chroniony przed dostępem palca do niebezpiecznych elementów. Wtyczka jest również zabezpieczona przed wnikaniem większych ciał obcych. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które gwarantuje długie użytkowanie. Biały kolor wtyczki nie wpłynie na aranżację pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Prąd znamionowy16A
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5907711106517