icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wtyki i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Wtyki i adaptery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wtyczka płaska Elgotech 2P biała

Wtyczka płaska Elgotech 2P biała

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wtyczkę WNz wykorzystasz podczas montowania instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu lub biurze. Doskonale łączy się z przewodami urządzeń, dlatego cały montaż bez trudu wykonasz samodzielnie przy użyciu podstawowych narzędzi do majsterkowania. Uniwersalny, biały kolor produktu dopasujesz do każdego sprzętu, zwłaszcza o analogicznym kolorze kabla.

  Cechy i zalety

  Gniazda usytuowane bardzo nisko lub charakteryzujące się wąskim profilem wymagają odpowiednio dobranej wtyczki. Prezentowana tutaj jest płaska, dlatego też podłączysz ją do każdego źródła zasilania, jakie posiadasz w pomieszczeniu – to bardzo praktyczna opcja. Ze względu na to, że produkt charakteryzuje się białym kolorem, najlepiej prezentuje się w połączeniu z przewodami w podobnym odcieniu. Jeśli zależy Ci na zachowaniu kontrastu, możesz podłączyć go do kabli w intensywnych kolorach. Całość wykonana jest z tworzywa sztucznego termoplastycznego, dzięki czemu wykazuje odporność na destrukcyjne działanie nawet bardzo wysokich temperatur – funkcja ta jest przydatna zwłaszcza w warsztatach oraz pracowniach. Wtyczkę możesz zamocować z powodzeniem w pojedynkę, ponieważ montaż polega na wprowadzeniu do niej przewodu od wąskiej strony.

  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa
  • Styki mosiężne
  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Poziom ochronyIP20
  Maksymalne obciążenie elektryczne625W
  Prąd znamionowy16A
  KolorBiały
  MateriałMateriał termoplastyczny
  Kod produktu5902694002511