Zobacz więcej Akcesoria do urzadzeń pneumatycznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wtyk Airpress 3/8 wewnętrzny
Strzałka w prawo

Wtyk Airpress 3/8 wewnętrzny

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wtyk umożliwia sprawne łączenie urządzeń pneumatycznych. Powstał z materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników mechanicznych oraz biologicznych, zatem zapewnia długotrwały rezultat scalania. Gwarantuje doskonałą szczelność, gdyż mocuje się go wewnątrz konstrukcji – co zmniejsza ryzyko wyciekania lakieru podczas pracy.

   Cechy i zalety

    Wtyk przeznaczony jest do sprawnego łączenia urządzeń pneumatycznych – stosując go możesz więc z łatwością stworzyć konstrukcję umożliwiającą komfortowe lakierowanie różnych powierzchni. Zapewnia długotrwały rezultat scalania, gdyż wykonany został z materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników mechanicznych oraz biologicznych. Możesz zainstalować go szybko i sprawnie za pomocą prostych narzędzi. Przyda się w czasie tworzenia aparatur stosowanych zarówno w przydomowych warsztatach, jak też profesjonalnych pracowniach lakierniczych. Zapewnia poczucie komfortu w czasie pracy, gdyż cechuje się wyjątkową szczelnością – farba nie wycieka nawet podczas stosowania wysokiego ciśnienia pracy. Proponujemy różne rozmiary wtyków, więc możesz wybrać produkt adekwatny do Twoich potrzeb.

    • Standard przyłącza: EURO

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu8712418331370