Zobacz więcej Wtyki antenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Wtyki antenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wtyk antenowy podwójny Dpm

Wtyk antenowy podwójny Dpm

1,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wtyk antenowy podwójny DPM nadaje się doskonale do przygotowywania instalacji telewizyjnych i antenowych w domach, mieszkaniach oraz innych rodzajach wnętrz. Produkt wystarczy wetknąć w odpowiednie gniazdo, aby zapewnić płynne działanie mediów. Dzięki praktycznej otoczce chroni przewody przed ryzykiem załamywania się, co mogłoby je uszkodzić.

   Cechy i zalety

    Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem trwałej instalacji antenowej w swoim domu, dobrym wyborem będzie wtyk antenowy podwójny DPM. Produkt tego rodzaju – dzięki przygotowaniu z odpowiednich materiałów – pozwala na znaczną poprawę jakości sygnału. Dodatkowo jego wyjątkowa konstrukcja z elementem wzmacniającym pośrodku sprawia, że wtyk antenowy podwójny DPM zapobiega wyginaniu się przewodów. W ten sposób nie ryzykujesz, że zostaną one uszkodzone wskutek nieprawidłowego wpięcia czy nieodpowiednio poprowadzonego przewodu. Produkt został przygotowany z tworzywa sztucznego oraz metalu, który świetnie przewodzi sygnał. Nadaje się do większości instalacji antenowych. Sprawdź też inne wtyki dostępne w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDpm
     Średnica produktu9.5mm
     KolorBiały
     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     Kod produktu5900672658941