Zobacz więcej Czyszczenie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wybierak do popiołu NORDflam

Wybierak do popiołu NORDflam

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wybierak do popiołu NORDflam to narzędzie, które zastosujesz podczas eksploatacji pieca kominkowego. Narzędzie posłuży do rozgarniania i poruszania drewna na palenisku oraz ochroni Twoją skórę przed oparzeniem. Produkt wykorzystasz również podczas wybierania popiołu, który zalegał na palenisku, dzięki czemu poprawisz jakość spalania.

   Cechy i zalety

    Wybierak do popiołu NORDflam to narzędzie, które wykorzystasz podczas eksploatacji pieca kominkowego. Produkt usprawni wykonywanie codziennych czynności związanych z obsługą pieca, dzięki którym będziesz zadowolony z efektu spalania. Wybierak przyda się podczas rozgarniania i poruszania drewna na palenisku i ochroni Twoją skórę przed poparzeniem. Produkt wykorzystasz również podczas wybierania popiołu, który zalegał na palenisku i zmniejszał dopływ tlenu potrzebnego do dobrego spalania. Rączka jest na tyle długa, by podczas udrażniania rusztu Twoje dłonie pozostały w bezpiecznej odległości od pieca. Stosując narzędzie wygodnie oczyścisz piec kominkowy i udrożnisz ruszt, dzięki czemu płomień będzie bardziej intensywny.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzarny
     MateriałStal kuta
     Kod produktu5904341512107