Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka 40 x 60 cm granatowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka 40 x 60 cm granatowa

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka to funkcjonalny oraz estetyczny element wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w korytarzu, przedsionku czy przed wejściem do budynku. Doskonale wchłania wszelkiego rodzaju zabrudzenia, co zapobiega ich przedostawaniu się do środka. Produkt jest dostępny w wersji granatowej oraz w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to praktyczny oraz atrakcyjny element wyposażenia. Z powodzeniem może być stosowana zarówno w obiektach mieszkalnych jak i użytkowych, przez co jest bardzo praktyczna. Ustawiona w korytarzu, przedsionku czy przed wejściem do budynku, zapobiegnie przedostawaniu się zanieczyszczeń do środka. Dzięki wysokiej chłonności wody, kurzu oraz pyłów, Twoje podłogi pozostaną czyste oraz suche. Elastyczny, gumowy spód ma właściwości antypoślizgowe, przez co korzystanie z produktu będzie niezwykle komfortowe. Poza funkcją praktyczną, produkt spełnia również funkcję dekoracyjną. Granatowy kolor będzie się świetnie prezentował na tle różnorodnego otoczenia. Wycieraczka jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)60cm
     Długość (cm)40cm
     Waga (kg)0.57kg
     KolorGranatowy
     Kod produktu5391513766619