Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka 60 x 90 cm granatowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka 60 x 90 cm granatowa

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka stanowi praktyczny element wyposażenia każdego mieszkania, gabinetu czy sklepu. Produkt skutecznie ogranicza ilość zanieczyszczeń przedostających się do środka pomieszczenia, dzięki czemu nie jest konieczne codzienne sprzątanie podłogi. Wycieraczka została wykończona w granatowym odcieniu, który jest uniwersalny i będzie pasować do większości wnętrz oraz elewacji. Dostępne są również inne warianty kolorystyczne produktu.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to praktyczne rozwiązanie nadające się zarówno do pomieszczenia mieszkalnego, jak i biura, gabinetu czy też lokalu usługowego. Produkt sprawdzi się w miejscach, które codziennie odwiedza wiele osób – efektywnie zatrzymuje zanieczyszczenia i ogranicza ilość brudu przedostającą się do środka. Wycieraczka jest również skuteczną ochroną Twojej podłogi – zabezpiecza nawierzchnię przed częstym kontaktem z zabłoconymi podeszwami. Produkt został wykonany z materiału odpornego na ścieranie oraz dodatkowo wykończony gumą – dzięki czemu mocno przylega do podłoża. Granatowy odcień wycieraczki pasuje do większości drzwi oraz korytarzy. W zależności od Twoich upodobań, możesz wybrać również model wykończony w innym kolorze.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)90cm
     Długość (cm)60cm
     Waga (kg)1.34kg
     KolorGranatowy
     MateriałPolipropylen (PP) i guma
     Kod produktu5391513766558