icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours 17464 45 x 75 cm włókno kokosowe/guma

Wycieraczka Colours 17464 45 x 75 cm włókno kokosowe/guma

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Proponowana tu wycieraczka znajdzie zastosowanie w każdym domu czy mieszkaniu. Dzięki niej z łatwością oczyścisz podeszwy swoich butów przed wejściem do mieszkania i dzięki temu kurz oraz piasek nie będą się na nich dostawały do wnętrza. W efekcie łatwiej utrzymasz w pomieszczeniach porządek i nie będziesz musiał tak często odkurzać ani myć podłogi.

  Cechy i zalety

  Wycieraczka Colours to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz w swoim domu, ponieważ dzięki niemu łatwej utrzymasz porządek. Za pomocą wycieraczki będziesz mógł bowiem szybko i sprawnie oczyścić podeszwy swoich butów przed wejściem do mieszkania. Dzięki temu kurz, drobny żwirek oraz piasek nie będą się dostawały do wnętrza, a Ty nie będziesz musiał tak często odkurzać i myć podłóg. Do wykonania produktu zastosowano włókno kokosowe, które jest niezwykle sztywnym i wytrzymałym materiałem. Sprawia to, że wycieraczka nie tylko będzie Ci dobrze służyć przez długi czas, ale również produkt będzie dokładnie oczyszczał Twoje buty z zabrudzeń. Kolejnym atutem, który przemawia na korzyść wycieraczki, jest jej atrakcyjny wygląd. Produkt ozdobiono geometrycznym wzorem, dlatego będzie znakomicie prezentować się przed wejściem do Twojego domu.

   Specyfikacja techniczna

   KolorBrązowy
   MateriałWłókno kokosowe
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5908219769419