Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours 40 x 60 cm włókno kokosowe/guma
Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours 40 x 60 cm włókno kokosowe/guma

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka wykonana z włókna kokosowego oraz gumy przeznaczona jest do stosowania przed wejściem do domu lub w korytarzu prowadzącym do mieszkania. Dzięki niej usuniesz z obuwia różnego rodzaju zabrudzenia i w rezultacie nie będą one przenoszone do wnętrza Twojego domu. Wycieraczka prezentuje się atrakcyjnie, ponieważ zdobi ją interesujący wzór.

   Cechy i zalety

    Oferowana tu praktyczna wycieraczka Colours szerokie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Za jej pomocą bowiem będziesz mógł skutecznie oczyścić podeszwy swoich butów z różnego rodzaju zabrudzeń np. z kurzu, piasku czy drobnego żwiru. W rezultacie nie będą się one dostawać do wnętrza Twojego mieszkania, a w związku z tym łatwiej utrzymasz porządek w pomieszczeniach. Wycieraczka została wykonana ze sztywnego włókna kokosowego, dlatego nie tylko znakomicie oczyszcza podeszwy butów, ale również jest wytrzymała. Wycieraczka cechuje się również atrakcyjnym wyglądem. Zdobi ją interesujący wzór, który nie tylko ciekawie ozdobi wejście do Twojego domu, ale będzie też miłym akcentem, witającym Cię codziennie po powrocie z pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     MateriałWłókno kokosowe i guma
     Kod produktu5908219769594