icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours 45 x 65 cm włókno kokosowe/guma/PCV

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours 45 x 65 cm włókno kokosowe/guma/PCV
Strzałka w prawo
49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wycieraczka z włókna kokosowego to praktyczny produkt, dzięki któremu łatwiej utrzymasz porządek w mieszkaniu. Za pomocą wycieraczki bowiem będziesz mógł skutecznie oczyścić podeszwy swoich butów przed wejściem do domu. W efekcie drobny żwirek, piasek i inne zabrudzenia nie będą się dostawać na butach do środka mieszkania.

  Cechy i zalety

  Wycieraczka to produkt, który sprawdzi się doskonale w każdym domu czy mieszkaniu. Umożliwi ona bowiem łatwiejsze utrzymanie czystości. Umieścisz ją na podłodze przed wejściem do domu lub mieszkania i będziesz mógł za jej pomocą skutecznie oczyścić podeszwy butów z piasku, żwiru oraz kurzu, dzięki czemu zabrudzenia te nie będą się dostawały do wnętrza Twojego domu, a Ty nie będziesz musiał tak często odkurzać i myć podłogi. Cechą charakterystyczną produktu jest wytrzymałość. Wycieraczka jest bowiem wykonana z solidnych materiałów – włókna kokosowego, gumy oraz PCV. W rezultacie będzie Ci ona służyć w dobrym stanie przez długi czas. Ponadto produkt wygląda schludnie, dlatego wejście do Twojego domu będzie prezentowało się atrakcyjnie.

   Specyfikacja techniczna

   MateriałWłókno kokosowe, polichlorek winylu (PCV) i guma
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5908219769396