LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Aile 45 x 75 cm niebieska

Wycieraczka Colours Aile 45 x 75 cm niebieska

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka Aile wykonana z włókna kokosowego to produkt, który położysz na podłodze przed wejściem do swojego mieszkania. Dzięki niej zanim wejdziesz do środka będziesz mógł oczyścić podeszwy swoich butów z zabrudzeń i w rezultacie nie wniesiesz ich do mieszkania. Pozwoli Ci to łatwiej utrzymać porządek w pomieszczeniu, a ponadto estetyczna wycieraczka będzie elegancką wizytówką mieszkania.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu wycieraczka to produkt, który przeznaczony jest do stosowania przed wejściem do mieszkań oraz pomieszczeń. Układając ją na podłodze pod drzwiami, zapewnisz sobie możliwość dokładnego oczyszczenia podeszw butów przed wejściem do mieszkania. Dzięki temu drobinki zanieczyszczeń oraz kurz nie dostaną się do środka, a Ty łatwiej utrzymasz porządek w mieszkaniu. Do wykonania wycieraczki zastosowano włókno kokosowe, które jest sztywne i dobrze zbiera zabrudzenia z podeszw. Ponadto materiał ten cechuje wytrzymałość, dlatego wycieraczka będzie Ci służyć w dobrym stanie przez długi czas. Jej kolejnym atutem jest także dekoracyjny wygląd – wycieraczka ma niebieski kolor i modny wzór, dlatego będzie stanowić także elegancką wizytówkę Twojego mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaAile
     KolorNiebieski
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514427