Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Aile 45 x 75 cm szara

Wycieraczka Colours Aile 45 x 75 cm szara

54,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka z serii Aile to produkt, który pomoże Ci utrzymać czystość w domu. Ułożysz ją na podłodze przed wejściem do mieszkania i za jej pomocą, będziesz mógł wygodnie oczyścić buty z różnych zabrudzeń. W rezultacie unikniesz konieczności ciągłego zamiatania i mycia podłogi. Wycieraczka została wykonana z włókna kokosowego, dlatego jest solidna i będzie Ci dobrze służyć przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu wycieraczka z serii Aile to praktyczny produkt, który sprawdzi się doskonale w każdym gospodarstwie domowym. Jej zastosowanie znacznie ułatwi Ci utrzymanie porządku i sprawi, że unikniesz konieczności ciągłego mycia i zamiatania podłogi. Dzięki wycieraczce będziesz mógł bowiem dokładnie oczyścić buty z różnych zanieczyszczeń i w ten sposób nie przedostaną się one do Twojego mieszkania. Wycieraczka została wykonana z włókna kokosowego, które jest niezwykle trwałe. W efekcie produkt będzie Ci z pewnością dobrze służył przez długi czas. Kolejnym atutem wycieraczki jest jej atrakcyjne wzornictwo – produkt został ozdobiony ciekawym wzorem i prezentuje się efektownie. Wycieraczka ułożona przed drzwiami do Twojego domu, będzie stanowiła jego znakomitą wizytówkę.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaAile
     KolorSzary
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514410