Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Aile 45 x 75 cm zielona

Wycieraczka Colours Aile 45 x 75 cm zielona

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowaną tu wycieraczkę umieścisz na podłodze przed wejściem do Twojego mieszkania lub do różnych pomieszczeń. Dzięki niej będziesz mógł solidnie oczyścić podeszwy butów i w ten sposób unikniesz przenoszenia na nich zabrudzeń do środka mieszkania. Pozwoli Ci to na łatwiejsze utrzymanie podłogi w czystości oraz rzadsze jej zamiatanie oraz mycie.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie wycieraczki to skuteczny sposób na ograniczenie przedostawania się zabrudzeń na butach do wnętrza mieszkania. Układając ją przed drzwiami wejściowymi będziesz mógł dokładnie oczyścić podeszwy z zabrudzeń i w rezultacie drobinki nieczystości oraz kurz nie dostaną się do środka. Dzięki temu łatwiej utrzymasz podłogę w czystości i będziesz mógł ją rzadziej zamiatać oraz myć. Do wykonania wycieraczki zastosowano włókno kokosowe, które jest niezwykle trwałym materiałem, dlatego możesz być pewny, że wycieraczka będzie Ci służyć w doskonałym stanie przez długi czas. Ponadto produkt wyróżnia się atrakcyjnym zielonym kolorem oraz modnym wzorem. Taki element dekoracyjny będzie stanowił efektowną wizytówkę Twojego mieszkania oraz miły akcent witający Twoich gości.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaAile
     KolorZielony
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514434