LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Blanca 45 x 75 cm

Wycieraczka Colours Blanca 45 x 75 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka wykonana z włókna kokosowego posłuży Ci do dokładnego oczyszczenia Twoich butów przed wejściem do mieszkania. Dzięki temu zabrudzenia nie będą wnoszone na podeszwach do środka, a Ty łatwiej utrzymasz porządek. Wycieraczka wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem – zdobi ją ciekawy motyw ozdobny, dlatego będzie prezentować się bardzo elegancko pod drzwiami do Twojego domu.

   Cechy i zalety

    Dostępna tu wycieraczka przeznaczona jest do stosowania w korytarzach lub przedsionkach. Ułożysz ją pod drzwiami wejściowymi prowadzącymi do Twojego mieszkania i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość dokładnego oczyszczenia podeszw butów. Dzięki temu zanieczyszczenia nie będą przenoszone do mieszkania i w rezultacie unikniesz konieczności ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi. Wycieraczka prezentuje się atrakcyjnie i zdobi ją interesujący motyw, dlatego ułożona przed wejściem do Twojego domu będzie efektowną wizytówką mieszkania. Ponadto produkt jest niezwykle wytrzymały, ponieważ został wykonany z włókna kokosowego i z pewnością będzie Ci służyć w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych tego typu wycieraczek.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaBlanc
     KolorBrązowy, czarny
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514465