icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours Blanche 45 x 75 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Blanche 45 x 75 cm
54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wycieraczka Blanche to praktyczny produkt, dzięki któremu dokładnie oczyścisz podeszwy swoich butów przed wejściem do mieszkania. Ułożysz ją na podłodze pod drzwiami np. w korytarzu lub przedsionku i w rezultacie zabrudzenia nie będą dostawały się na butach do wnętrza Twojego mieszkania, a Ty łatwiej utrzymasz porządek.

  Cechy i zalety

  Prezentowana tu wycieraczka Blanche sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie chcesz skutecznie ograniczyć ilość zabrudzeń dostających się do mieszkania na podeszwach butów. Ułożysz ją np. na podłodze w korytarzu lub przedsionku prowadzącym do Twojego domu i za jej pomocą będziesz mógł dokładnie oczyścić podeszwy. Wycieraczka została bowiem wykonana ze sztywnego włókna kokosowego, które skutecznie zbiera zabrudzenia. W rezultacie jej zastosowania unikniesz konieczności ciągłego zamiatania podłogi i łatwiej utrzymasz w mieszkaniu porządek. Produkt wyróżnia się jednak nie tylko praktycznością, ale też atrakcyjnym wyglądem. Wycieraczkę zdobi ciekawy motyw, dlatego ułożona przed wejściem do mieszkania, sprawi, że będzie się ono prezentowało elegancko i schludnie.

   Specyfikacja techniczna

   GamaBlanche
   KolorBrązowy, czarny
   MateriałWłókno kokosowe
   Materiał warstwy podkładowejPVC
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5052931514489