LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Blas 45 x 75 cm

Wycieraczka Colours Blas 45 x 75 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tu wycieraczka to praktyczny produkt, za pomocą którego skutecznie oczyścisz podeszwy swoich butów, zanim wejdziesz do mieszkania. Ułożysz ją na podłodze w korytarzu lub przedsionku i w efekcie zabrudzenia nie będą dostawały się do wnętrza Twojego domu. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności ciągłego zamiatania podłogi oraz jej mycia.

   Cechy i zalety

    Ułożenie wycieraczki przed drzwiami wejściowymi prowadzącymi do mieszkania to skuteczny sposób na łatwiejsze utrzymanie porządku. Produkt zapewni Ci bowiem możliwość dokładnego oczyszczenia podeszw butów przed wejściem do mieszkania. W rezultacie zabrudzenia i kurz nie będą dostawać się do środka, a Ty łatwiej utrzymasz porządek w pomieszczeniu. Do wykonania wycieraczki zastosowano włókno kokosowe, solidne oraz sztywne. Dzięki temu dobrze zbiera zabrudzenia z butów i jest wytrzymałe. W efekcie produkt z pewnością będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas. Kolejną zaletą wycieraczki jest jej estetyczny wygląd – zdobi ją modny motyw, dlatego będzie ciekawym elementem dekoracyjnym przed wejściem do Twojego mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaBlas
     KolorBrązowy, czarny
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514472