Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Bolaven 45 x 75 cm

Wycieraczka Colours Bolaven 45 x 75 cm

44,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka Bolaven przeznaczona jest do stosowania w korytarzach lub przedsionkach. Ułożona na podłodze, zapewni Ci możliwość dokładnego oczyszczenia podeszw butów przed wejściem do mieszkania. Dzięki temu zabrudzenia nie będą dostawały się do środka, a Ty unikniesz konieczności ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu wycieraczka Bolaven to produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Ułożysz ją na podłodze w przedsionku prowadzącym do Twojego domu lub w korytarzu i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość dokładnego oczyszczenia butów przed wejściem do mieszkania. W rezultacie zastosowania produktu, łatwiej utrzymasz porządek w pomieszczeniu i unikniesz konieczności ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi. Do wykonania wycieraczki zastosowano włókno kokosowe, które charakteryzuje się sztywnością i wytrzymałością. Właściwości te sprawiają, że produkt nie tylko skutecznie zbiera zabrudzenia z podeszw, ale też jest wytrzymały. Dzięki temu wycieraczka będzie spełniała swoje zadania i służyła Ci w dobrym stanie przez bardzo długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaBolaven
     KolorBrązowy, czarny
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514496