icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours Bolaven 45 x 75 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Bolaven 45 x 75 cm
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wycieraczka Bolaven przeznaczona jest do stosowania w korytarzach lub przedsionkach. Ułożona na podłodze, zapewni Ci możliwość dokładnego oczyszczenia podeszw butów przed wejściem do mieszkania. Dzięki temu zabrudzenia nie będą dostawały się do środka, a Ty unikniesz konieczności ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi.

  Cechy i zalety

  Prezentowana tu wycieraczka Bolaven to produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Ułożysz ją na podłodze w przedsionku prowadzącym do Twojego domu lub w korytarzu i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość dokładnego oczyszczenia butów przed wejściem do mieszkania. W rezultacie zastosowania produktu, łatwiej utrzymasz porządek w pomieszczeniu i unikniesz konieczności ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi. Do wykonania wycieraczki zastosowano włókno kokosowe, które charakteryzuje się sztywnością i wytrzymałością. Właściwości te sprawiają, że produkt nie tylko skutecznie zbiera zabrudzenia z podeszw, ale też jest wytrzymały. Dzięki temu wycieraczka będzie spełniała swoje zadania i służyła Ci w dobrym stanie przez bardzo długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   GamaBolaven
   KolorBrązowy, czarny
   MateriałWłókno kokosowe
   Materiał warstwy podkładowejPVC
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5052931514496