LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Direction 40 x 60 cm

Wycieraczka Colours Direction 40 x 60 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka przeznaczona jest do stosowania przed wejściem do budynków oraz pomieszczeń mieszkalnych. Umieszczona przed drzwiami pozwoli szybko i skutecznie oczyścić obuwie z nadmiaru kurzu, brudu oraz wilgoci, dzięki czemu zanieczyszczenia nie będą przedostawały się do dalszej części budynku. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to niezbędny dodatek, który umieścisz obok drzwi wejściowych. Z powodzeniem może być stosowana zarówno w przestrzeniach domowych, jak i biurowych przez co jest bardzo praktyczna. Jej powierzchnia skutecznie zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia takie jak kurz, pył i brud. Dodatkowo dobrze chłonie wilgoć, dzięki czemu szybko pozbędziesz się nadmiaru wody oraz błota ze swojego obuwia. Posiada spód o właściwościach antypoślizgowych, co eliminuje problem przemieszczania się elementu podczas użytkowania. Poza funkcją praktyczną, produkt spełnia również funkcję dekoracyjną. Posiada ciekawy nadruk, który sprawi, że Twoje otoczenie będzie się prezentowało niezwykle atrakcyjnie. W naszym asortymencie znajdziesz również inne wycieraczki tego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     MateriałWłókno kokosowe i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu5052931510764