LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Geom 45 x 75 cm naturalny

Wycieraczka Colours Geom 45 x 75 cm naturalny

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka świetnie sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Za jej pomocą szybko i skutecznie oczyścisz obuwie z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu nie będą one rozprzestrzeniały się po Twoich wnętrzach. Produkt jest dostępny w kolorze naturalnym z geometrycznym wzorem oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Za pomocą wycieraczki zabezpieczysz swoje wnętrze przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Umieszczona przed drzwiami pozwoli oczyścić buty z nadmiernego pyłu, kurzu oraz wilgoci, dzięki czemu Twoje podłogi nie zarysują się od piasku i nie zamoczą od błota i wody. Z powodzeniem może być wykorzystana zarówno w przestrzeniach domowych, jak i biurowych, przez co jest bardzo praktyczna. Produkt został wykonany z solidnego PCV z domieszką włókna koksowego, które charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowa świetny stan nawet podczas intensywnego użytkowania. Poza funkcją praktyczną, produkt spełnia również funkcję dekoracyjną. Naturalny odcień doskonale skomponuje się z drzwiami utrzymanymi w brązowej kolorystyce.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     KolorNaturalny
     Kod produktu5052931510856