Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Serce 40 x 60 cm naturalny
Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours Serce 40 x 60 cm naturalny

29,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka doskonale sprawdzi się przed wejściem do budynku. Umieszczona przed drzwiami pozwoli pozbyć się nadmiaru kurzu, pyłu oraz błota, dzięki czemu zapobiegniesz przedostawaniu się zanieczyszczeń do Twoich pomieszczeń. Produkt jest dostępny w wersji beżowej z wytłoczonym sercem oraz w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to praktyczny element wyposażenia wnętrza. Z powodzeniem może być stosowana w korytarzach oraz przed wejściem do budynku. Umieszczona przed drzwiami skutecznie zatrzyma wszelkie zanieczyszczenia pochodzące z zewnątrz. Doskonale chłonie błoto, wilgoć oraz kurz, dzięki czemu podłogi w Twoim wnętrzu pozostaną czyste na dłużej. Produkt został wykonany z solidnego PCV z domieszką włókna kokosowego, które charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, dlatego będzie spełniał swoją rolę przez długi okres czasu. Poza funkcją praktyczną, element spełnia również funkcję dekoracyjną. Beżowy kolor świetnie skomponuje się z drzwiami w brązowym odcieniu. W naszej ofercie znajdziesz również inne wycieraczki tego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     SeriaSerce
     KolorNaturalny
     Kod produktu5052931510627