LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Serce 40 x 60 cm
Strzałka w prawo

Wycieraczka Colours Serce 40 x 60 cm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki wycieraczce zapobiegniesz rozprzestrzenianiu się zabrudzeń wewnątrz budynku. Umieszczona przed drzwiami budynku pozwoli pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z Twojego obuwia. Polichlorek winylu wykorzystany na etapie produkcji jest niezwykle odporny na ścieranie, dlatego produkt na długo zachowa swój pierwotny stan.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka przeznaczona jest do wyłożenia powierzchni przed wejściem do budynków oraz w korytarzach. Polichlorek winylu z domieszką włókna kokosowego zastosowany na etapie produkcji jest odporny na ścieranie, dzięki czemu element na długo zachowa swój pierwotny wygląd, nawet podczas intensywnego użytkowania. Ponadto materiał doskonale zbiera kurz, brud oraz pył, dzięki czemu podłogi w Twoim wnętrzu nie zarysują się. Aby utrzymać wycieraczkę w czystości, wystarczy raz na jakiś czas ją odkurzyć. Beżowa tonacja będzie się dobrze komponowała ze elementami w ciepłych barwach, zwłaszcza w odcieniach brązu i zieleni. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wycieraczek o różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     SeriaSerce
     Kod produktu5052931522880