Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Taku 45 x 75 cm

Wycieraczka Colours Taku 45 x 75 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka z Taku to produkt, który przeznaczony jest do stosowania w korytarzach lub przedsionkach. Została wykonana z włókna kokosowego i dzięki niej dokładnie oczyścisz podeszwy swoich butów przed wejściem do domu. W rezultacie zabrudzenia oraz kurz nie będą dostawać się do środka, a Ty łatwiej utrzymasz porządek w mieszkaniu.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu wycieraczka to praktyczny produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Ułożysz ją na podłodze przed wejściem do mieszkania np. w przedsionku lub na korytarzu i dzięki niej będziesz mógł dokładnie oczyścić podeszwy swoich butów. Dzięki temu nie przeniesiesz na nich do mieszkania drobinek zabrudzeń oraz kurzu co w rezultacie sprawi, że unikniesz konieczności ciągłego zamiatania oraz mycia podłogi. Do wykonania wycieraczki zastosowano włókno kokosowe. Materiał ten cechuje się wytrzymałością, dlatego wycieraczka wykonana przy jego użyciu będzie Ci służyć w dobrym stanie przez długi czas. Ponadto produkt ma atrakcyjne wzornictwo i utrzymany jest w czarno-brązowo-różowej kolorystyce.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)45cm
     Długość (cm)75cm
     SeriaTaku
     KolorBrązowy, różowy, czarny
     MateriałWłókno kokosowe
     Materiał warstwy podkładowejPVC
     Kod produktu5052931514458