Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Colours Tree 40 x 60 cm

Wycieraczka Colours Tree 40 x 60 cm

34,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka świetnie sprawdzi się przed wejściem do Twojego domu. Za jej pomocą oczyścisz obuwie z kurzu, pyłu oraz brudu, dzięki czemu podłogi w Twoim wnętrzu pozostaną czyste na dłużej. Element posiada antypoślizgowe podłoże, które zapobiega przesuwaniu się podczas użytkowania. Produkt jest dostępny w wersji multikolor oraz w innych wariantach.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka znajdzie swoje zastosowanie podczas urządzania Twojego gospodarstwa domowego. Dzięki wysokiej odporności na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, z powodzeniem może być stosowana przed wejściem do budynku. Świetnie sprawdzi się również w korytarzach i przedsionkach, oraz w innych miejscach, w których szczególnie zależy Ci na utrzymaniu czystości. Umieszczona przed drzwiami sprawi, że pozostawisz na niej wszelkie zanieczyszczenia, które dostają się pod podeszwy Twojego obuwia. Dzięki właściwościom antypoślizgowym, nie będzie przemieszczała się podczas użytkowania, co zapewni komfort i bezpieczeństwo Tobie oraz domownikom. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     MateriałWłókno kokosowe i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu5052931510801