Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 3023 40 x 60 cm

Wycieraczka gumowa Colours 3023 40 x 60 cm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gumowa wycieraczka sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie chcesz utrzymać porządek. Za jej pomocą bowiem można szybko i sprawnie oczyścić podeszwy butów z różnych zabrudzeń. Produkt ma czarną barwę i uniwersalne wzornictwo, dlatego będzie pasował do różnych aranżacji. Wykonano go z wytrzymałego materiału, więc posłuży Ci w dobrym stanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Dostępną w tym miejscu wycieraczkę ułożysz przed wejściem do swojego domu lub w korytarzu prowadzącym do mieszkania, w celu oczyszczenia podeszw butów. Takie rozwiązanie umożliwi Ci łatwiejsze utrzymanie porządku w pomieszczeniach, ponieważ kurz, piasek i inne zabrudzenia nie będą przenoszone na obuwiu do mieszkania. W związku z tym nie będziesz zmuszony do częstego sprzątania podłogi. Wycieraczka jest wykonana z wytrzymałej gumy, która będzie sprawdzać się bardzo dobrze, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wiele różnych wycieraczek, dlatego z pewnością dobierzesz taką, która spełni Twoje indywidualne oczekiwania. Zapoznaj się zatem z pozostałym asortymentem sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     MateriałGuma
     Kod produktu5908219769587