Zobacz więcej Wycieraczki gumowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki gumowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 3027 40 x 60 cm

Wycieraczka gumowa Colours 3027 40 x 60 cm

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka to produkt przeznaczony do stosowania w korytarzach oraz przy wejściach prowadzących do pomieszczeń. Dzięki niej szybko i sprawnie oczyścisz buty z zanieczyszczeń i nie będą one wnoszone na obuwiu do środka mieszkania. Wycieraczka została wykonana z gumy, dlatego jest wytrzymała i będzie spełniać swoją rolę w należyty sposób przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka to produkt, jakiego nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Proponowany tu produkt ułożysz na podłodze przed wejściem do domy czy w korytarzu i dzięki niej zapewnisz sobie możliwość skutecznego oczyszczenia obuwia. W rezultacie pył, piasek i żwir nie będą wnoszone do mieszkania na podeszwach Twoich butów, a Ty unikniesz konieczności ciągłego zamiatania i mycia podłogi. Wycieraczka jest wykonana z wytrzymałej gumy, dlatego będzie sprawdzać się doskonale nawet przez bardzo długi czas. Kolejnym jej atutem jest schludne wykonanie, dlatego jeśli umieścisz ją przed wejściem do domu, zyskasz dodatkowy element, który urozmaici aranżację. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych tego typu wycieraczek, dostępnych w różnych wymiarach i kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Długość (cm)60cm
     MateriałGuma
     Kod produktu5908219769556