icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Wycieraczka gumowa Colours 7303 40 x 60 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka gumowa Colours 7303 40 x 60 cm
24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wycieraczka sprawdzi się doskonale zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i użytkowych. Cechuje się ona bowiem znaczną wytrzymałością, dlatego pozwala na skuteczne oczyszczenie obuwia z zabrudzeń. Wykonano ją z solidnej gumy, dlatego z powodzeniem może być stosowana również na zewnątrz budynków, gdzie działać na nią będą niesprzyjające warunki atmosferyczne.

  Cechy i zalety

  Wycieraczka to produkt, który umożliwi Ci oczyszczenie podeszw butów z różnych zabrudzeń. Dzięki niemu pozbędziesz się z obuwia kurzu, piasku oraz drobnego żwiru, dlatego nie będą się one dostawać do wnętrza Twojego mieszkania, a Ty łatwiej utrzymasz w pomieszczeniach porządek. Produkt jest wykonany z niezwykle odpornej gumy, dlatego sprawdzi się nawet w miejscach o szczególnie dużym natężeniu ruchu, np. w lokalach użytkowych. Ponadto można wycieraczkę zastosować nawet na zewnątrz budynków, ponieważ jest odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. W związku z tym produkt z pewnością będzie CI służył w dobrym stanie przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również inne wycieraczki tego typu.

   Specyfikacja techniczna

   MateriałGuma
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5908219769464