icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Wycieraczka Home 40 x 60 cm brązowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Home 40 x 60 cm brązowa
29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz atrakcyjnej i trwałej wycieraczki, która pozwoli na czyszczenie obuwia przed wejściem do domu? Prezentowany model posiada elegancki brązowy kolor oraz modny napis, więc korzystnie wpłynie na wygląd otoczenia. Wyprodukowany został z poliestru, dlatego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne; będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Przed wejściem do Twojego mieszkania brakuje wycieraczki, która pozwoliłaby na oczyszczenie obuwia z piachu lub błota? Prezentowany model utrzymany jest w brązowym kolorze oraz posiada modny napis, dzięki czemu spełnia nie tylko zadanie praktyczne, ale też dekoracyjne. Wyprodukowany z poliestru przez długi czas zachowa odporność na przetarcia nawet w przypadku jego częstego użytkowania – nie będziesz musiał go często wymieniać. Zadowoli Cię jego funkcjonalność, gdyż dodatkowo posiada właściwości antypoślizgowe. Zauważyłeś, że pod znajdujący się pod obuwiem piach często przenoszony jest do wnętrza Twojego mieszkania? Nie czekaj – zaopatrz się w oferowaną wycieraczkę, co ułatwi zachowanie porządku w otoczeniu; sprawdź teraz!

  • Łatwa w utrzymaniu czystości
  • Posiada właściwości antypoślizgowe

  Specyfikacja techniczna

  Grubość produktu8mm
  GamaHome
  KolorBrązowy
  MateriałPoliester
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5907736267118