Zobacz więcej Wycieraczki zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Liverpool Eco 40 x 60 cm brązowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka Liverpool Eco 40 x 60 cm brązowa

24,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tu uniwersalna wycieraczka Liverpool sprawdzi się doskonale jako praktyczne uzupełnienie przestrzeni przy drzwiach czy wypełnienie korytarza. Antypoślizgowa powierzchnia niweluje ryzyko przesunięcia się podczas wycierania butów, co zapewnia bezpieczeństwo domowników i gości. Jej atrakcyjny wygląd podkreśla brązowy kolor.

   Cechy i zalety

    Ryflowana wycieraczka bardzo skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia. Stanowi barierę przed dostaniem się do pomieszczeń kurzu, brudu i pyłu. Zaprojektowana tak, żeby zostawało na niej nawet błoto i wilgoć, na dłużej pozostawiając Twoje pomieszczenia w czystości i oszczędzając tym samym Twój czas przeznaczony na sprzątanie. W razie konieczności – wystarczy tradycyjne odkurzanie. Wykonana z polipropylenu wycieraczka pozostaje na lata jak nowa – jest odporna na ścieranie dzięki grubej warstwie materiału. Przy całej swojej praktyczności, pozostaje atrakcyjna wizualnie. Proponowana w tym miejscu brązowa wycieraczka, będzie komponowała się z klasycznymi wnętrzami, dodając im ciepła. W odpowiedzi na Twoje potrzeby, w naszej ofercie znalazły się wycieraczki o różnych kolorach, długości i szerokości oraz fakturze.

    • Właściwości antypoślizgowe podkładu
    • Wysoka odporność na zabrudzenia
    • Wysoka zdolność absorpcji zanieczyszczeń i wody

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)60cm
    Długość (cm)40cm
    Waga (kg)0.45kg
    KolorBrązowy
    MateriałPolipropylen
    Kod produktu4019893227636