Zobacz więcej Chodniki i wycieraczki na metry

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Slate Grey 91 cm

Wycieraczka Slate Grey 91 cm

148
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka Slate Grey pozwoli ograniczyć ilość zanieczyszczeń przedostających się do mieszkania bądź obiektu usługowego. Estetyczne wykonanie produktu sprawia, że ten dobrze się komponuje z większością drzwi oraz elewacji. Wycieraczkę wykonano z polietylenu, który nie kruszy się podczas mrozów. Szary kolor produktu wygląda bardzo nowocześnie. Dostępne są również wycieraczki w innych odcieniach i wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu wycieraczki Slate Grey znacznie zmniejszysz ilość zanieczyszczeń przedostających się do wnętrza mieszkania bądź lokalu. Produkt został estetycznie wykończony, dlatego też dobrze komponuje się z większością drzwi – nie musisz się więc obawiać, że będzie odbiegał wyglądem od charakteru elewacji bądź korytarza. Wycieraczka została wykonana z polietylenu, który pozostaje odporny na szkodliwe działanie mrozu – materiał się nie kruszy, przez co zachowuje atrakcyjny wygląd przez długi czas. Produkt jest łatwy w czyszczeniu – aby pozbyć się brudu wystarczy go wytrzepać lub przetrzeć nawilżoną gąbką. Szary kolor wycieraczki prezentuje się bardzo atrakcyjnie. W zależności od upodobań, możesz wybrać także model w innym odcieniu.

    • Odporna na mróz
    • Doskonale usuwa błoto śnieg i piasek z obuwia
    • Można stosować w domach jednorodzinnych lub w dużych budynkach

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)91cm
    KolorCiemny szary
    MateriałPolietylen
    Kod produktu3663602234968