icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wycieraczki metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Wycieraczki metalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka z odwodnieniem M4T

Wycieraczka z odwodnieniem M4T

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka przeznaczona jest do umieszczenia przed wejściem do domu, gdzie zapewnia doskonałe warunki do czyszczenia obuwia – zapobiega roznoszeniu błota wewnątrz budynków. Stworzona została z ogniowo ocynkowanej stali, dlatego przez długi czas zachowa nienaganny stan. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje wycieraczek.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka przyda się w większości gospodarstw domowych – umieszczona przed wejściem do budynku zapewni idealnie warunki do czyszczenia obuwia. Zapobiegnie roznoszeniu błota i innych zabrudzeń w przedpokoju, dzięki czemu z łatwością zachowasz porządek w swoim otoczeniu. Będzie doskonale spełniać swoje zadanie przez długi czas, gdyż wyprodukowana została ze stali, czyli materiału wyróżniającego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto model jest ocynowany, co zabezpiecza go przed korozją – ma to istotne znaczenie w przypadku przedmiotów użytkowanych na świeżym powietrzu. Posiada odwodnienie, co umożliwia łatwe usuwanie zgromadzonej pod wycieraczką wody. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz taki, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica wewnętrzna50mm
     MateriałStal
     Obszar zastosowaniaZewnętrzne
     Kod produktu5905879590063